قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

دیپلم‌های افتخار فنلاندی در دستان کودکان ایرانی

دیپلم‌های افتخار شانزدهمین نمايشگاه سه سالانه‌ی نقاشي كودكان «های وینکا»‌ی کشور فنلاند به کودکان و نوجوانان ایرانی تعلق گرفت.

به گزارش شما نیوز ، این نمایشگاه با موضوع «با یکدیگر» در سال ۲۰۱۷ برگزار شد و کودکان و نوجوانان ایرانی توانستند ۹ دیپلم افتخار آن را نصیب خود کنند.

هستی مواساتی ۷ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون بهبهان و سپیده سروری ۱۱ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون امیدیه هر دو در استان خوزستان موفق به دریافت دیپلم افتخار این دوره از مسابقه شدند.

هانیه پرندینی از مرکز فرهنگی‌هنری شماره هفت کانون در استان کرمانشاه، فریناز چمنی ۱۳ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون ابوموسی در استان هرمزگان، علی صامتی ۹ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون قاین در استان خراسان‌جنوبی و تینا فتحی ۱۴ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون جاورسیان در استان مرکزی دیگر کودکان و نوجوانانی بودند که دیپلم افتخار این نمایشگاه سه سالانه را دریافت کردند.

در عین حال، آتنا نیکو‌سرشت ۸ ساله، آکو پرویزی و احمدرضا آزادی‌پور ۶ ساله هر سه از آموزشگاه خانه‌ی خورشید در استان کرمانشاه نیز دیپلم افتخار این رقابت را به خود اختصاص دادند.

بیشتر بخوانید  این سه فیلم به شکل غیررسمی توقیف شده‌اند؟!

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۱۰ اثر (حداکثر آثار ارسالی تعیین شده از طرف مسابقه) در این مسابقه شرکت کرده بود.

۶ هزار و ۸۰۰ اثر از ۶۶ کشور جهان به شانزدهمین نمايشگاه سه سالانه‌ی نقاشي كودكان «های وینکا»‌ی کشور فنلاند در سال ۲۰۱۷ ارسال شده بود.


لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *