قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

شاخص بورس 41 واحد رشد کرد


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 1564 میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش 251 میلیارد تومان در 73 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 41 واحدی در ارتفاع 79 هزار و 826 واحد قرار گرفت.

بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روزجاری به نام نمادهای رانفور، وبملت و همراه شد و در مقابل نمادهای معاملاتی مبین، شپنا و خساپا با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.

بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1126 میلیون ورقه به ارزش 378 میلیارد تومان در 39 هزار نوبت، آیفکس 7.8 واحد رشد کرد و در ارتفاع 932 واحد قرار گرفت.

همچنین در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکتهای قند نیشابور با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور 96؛ سیمان خاش با توجه به ارائه صورت های مالی حسابرسی شده 30 اسفند 95؛ گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و تقسیم سود نقدی هر سهم و ارائه تصمیمات اصلاح شده مجمع و دامداری تلیسه نمونه پس از برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده صاحبان سهام به تالار شیشه‌ای بازگشتند.

بیشتر بخوانید  تأکید ایران و مجارستان بر گسترش همکاری‌ها در صنعت طیور

این گزارش می‌افزاید: نماد معاملاتی شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی، ایران دارو، صنایع پتروشیمی کرمانشاه جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور تصویب صورتهای مالی، شرکت رادیاتور ایران جهت برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده به منظور تصمیم‌گیری در خصوص اصلاح اساسنامه؛ داروسازی ابوریحان با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم و حق تقدم شرکت داروسازی ابوریحان با توجه به توقف نماد اصلی نیز در روزجاری متوقف شدند.

انتهای پیام/

 


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *