قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

فیلم جدید از وعده 100روزه حسن روحانی/کاری می‌کنم مردم 2ماهه کاهش بیکاری را حس کنند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حسن روحانی که در زمان روی‌کارآمدن دولت یازدهم اعلام کرده بود، برنامه 100 روزه‌ای برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم دارد، ده روز پیش در نشست خود با خبرنگاران گفت: من اصلاً این وعده را نداده بودم.

روحانی در این نشست اعلام کرد که “من حافظه‌ام کم نیست، من می‌دانم چه گفتم، من گفتم در پایان 100 روز اعلام می‌کنم چه‌کار کردم. مگر مشکلات در 100 روز حل می‌شود؟ کسی این را می‌گوید که عقل نداشته باشد. مشکلات اقتصادی 100 سال دیگر هم حل نمی‌شود. یک دروغ بزرگی در برخی روزنامه‌ها و سایت‌ها پخش می‌شود که دروغ است. من کی گفتم مشکلات را صدروزه حل می‌کنم؟ من گفتم اگر در انتخابات موفق شوم، کارهایی که در صد روز حل کردم، اعلام می‌کنم. کسی که می‌گفت مشکلات را یک‌شبه حل می‌کنم، یکی دیگر بود، نه من”.

انکار برنامه 100 روزه برای حل مشکلات اقتصادی از سوی روحانی در حالی است که در فیلم زیر وی وعده می دهد، در دو ماه اول (60 روز) مردم کاهش تورم و بیکاری را احساس خواهند کرد و معضلات اقتصادی در چهار سال دولتش به خوبی حل شود.

بیشتر بخوانید  عموهای فیتیله‌ای به شبکه ۲ بازگشتند/ سری جدید در ماه رمضان

لازم به ذکر است که امروز پس از چهارسال نه تنها مشکل بیکاری حل نشده بلکه نرخ بیکاری دو درصد افزایش یافته و شمار بیکاران به بیش از 3 میلیون نفر تا 5 میلیون نفر رسیده است. دیگر معضلات اقتصادی کشور هم بر جای خود باقی است یا برخی بیشتر شده است. 

انهای پیام/


Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *